MARTIN VEINMANN "VAJADUS OLLA MÕISTETAV"
- Item ID: 231969472
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 60 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Language: | Estonian |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | kalsveoü100%positive feedback view user's e-store |
Kõne kui eneseväljendus
Arutlusi ja harjutusi
EESTI TEATRILIIT 2005
342LK.
On olukordi, kus inimene, sõltumata elukutsest, seisab üksi oma hääle ja kehaga teise inimese vastas, et midagi tõestada, paluda, tahta - igal juhul vajadusega olla mõistetav. Kõik selles raamatus käsitletu jääb märksõnade «valmisolek» ja «eesmärk» piiridesse.
Valmisolek kõnelemiseks sisaldab võrdselt tahet, keha ärkvelolekut ja «lihasvilumust». Eesmärgi selgus ja olulisus annavad meie kõnele mõtte. Eesmärgi täitumine saab võimalikuks vaid siis, kui meie kõne jõuab kuulajani. Sellest see raamat.
Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

Küsiks kas see hind on ikka õige 50€? Vaatan, et Teie teised raamatud jäävad valdavalt 5...20 euro kanti.
Hind õige. Mõned haruldased on kallimad.