Motoplokk Gravely Custom,Made in USA
- Item ID: 252488372
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Starting time: | Mon 18.05.2026 20:13:58 |
|---|---|
| Viewed: | 20 |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Old |
|---|---|
| Location: | Keila, Harjumaa, Eesti |
| Language: | Estonian |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: | Pickup: Agreement with seller: Abi |
| Payment: | in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | terrazzofoto100%positive feedback View other items of the seller |
Vana,antiikne mittekorras olev USA motoplokk "Gravely Custom" umbes 1960 ndatest aastatest.
Mootor vajab taastamist või remonti.
Lihtsalt täielikku lahtivõtmist ja taastamist,mitte nipet näpet nagu mõned arvavad.Arvestades motoploki vanust,mis võib olla 60 aastat,ei saa olla loogiline,et sellises vanus isend veel veatult töötaks.
Samas olen kuulnud väiteid,et selline vana ameeriklane tasub taastamist.Varuosi liigub ebays ja ka facebooki gruppides,kus gravely masinaid müüakse.Ka võimalik on otsida analoogseid osi nagu kolvid jne,mis mõõtudelt peaks klappima meil rohkem liikvel olevate mehhanismide varuosadega...
Mootor ei ole kinni,liigub ringi ja ei ole kompressiooni ning säde puudub.Arvan,et sellega puuduste nimekiri ei piirdu.
Tootja Gravely(USA) oligi esimene firma maailmas üldse,milline alustas motoplokkide tootmist ja aasta võis olla 1929.
Viimane pilt on illustratiiivne ja riistad,mis pildil kujutatud,need ei kaasne ostuga.See pilt on lihtsalt paarist võimalikust riistast,mida saab antud aparaadiga ühendada.
Toodeti sellele mudelile umbes 30 erinevat haakeriista.
Kaasa lumeketid kummirehvidel.
Jõuvõtuvõll asub asellel aparaadil eesotsas.
Lisatasu eest on võimalik osta ka sahk,mis kinnitub ette.
Minu oksjonitel müüdavad kaubad on enamus fikseeritud hindadega ,seega saate kaubad osta kohe, vajutades "OSTA KOHE" kastikesele ja ei pea ootama müügipäeva lõpuminutini.
- Seejärel kinnitage palun transport ja teostage makse ning mina panen omalt poolt eseme teele esimesel võimalusel.
- Pangaülekandega makstud kaubad panen teele,siis kui raha on laekunud minu pangakontole.
- DPD töötab tavaliselt E-R.Seega,kui ostsite kauba perioodil,kui tarneaja sisse jääb laupäev ja pühapäev,siis liitke tarneajale umbes 2 päeva,sest DPD liigub üsna vaevaliselt ja nende teenuse kiirust tuleks kohvipaksu pealt ennustada.
- Venipaki kulgemise kiirust ei oska ma kuidagi arvestada,sest see on küll odav teenus,kuid kulgeb väga aeglaselt.L-P nad ilmselt ei tööta.Ja niisamuti on ka UNISEND-i teenusega. Seega siis-tahad odavalt-siis valmistu ootama.
- Ja seda teavad ka ilmselt kõik osta.ee kasutajad,et tarneaeg läheb käima hetkest,mil makse on aktiveeritud(ehk siis,kui deposiit on alustatud või osta-makse ehk e-makse sooritatud)ja lõppeb siis,kui pakk on jõudnud pakiautomaati.
- KUI SOOVITE SAADA MITU OSTETUD KAUPA ÜHES PAKI,SIIS EDASISTE SEGADUSTE ÄRAHOIDMISTEKS PEATE MAKSMA KAUPADE EEST OSTA.EE KONTOGA,KUNA SÜSTEEM TUVASTAB VAID SELLE KAUBA SAATMISE,MILLE ALT PAKK SAADETAKSE.HILJEM EI OLE SAATJAL KUIDAGI VÕIMALIK TÕESTADA ,ET TEISED KAUBAD ON SAADETUD KA SAMAS PAKis.Tallinna ja Keila vahele ja lähiümbrusse jäävasse piirkonda VÕIN (kuid ei kohustud)kauba ise kohale toimetada.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.