Muld ja tuuled . Salme Raatma
- Item ID: 222327866
- Watch item
- Share
Muld ja tuuled . Salme Raatma
Item ID: 222327866
Item condition: Used
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 17 |
|---|
Lehola, Harjumaa, Eesti
1
Buyer Protection free on every purchase
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Lehola, Harjumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Raamatugalerii99.9%positive feedback view user's e-store |
Heas korras raamat!
Muld ja tuuled
Valitud luuletused
160-leheküljeline ümbrispaberiga tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Salme Raatma 2000
Tutvustus
Välis-eesti luuletaja valikkogu. Kirjanike ja kriitikute arvamusi Salme Raatma loomingu kohta:
- Salme Raatma kirjutab väga otsekoheselt, ausalt, ka veenvalt. Mõned ta read just igapäevase elu rajalt jäävad meelde, eriti armastuselamuse motiividel. Meenud üks või teine naisluuletaja, soome-rootsi Edith Södergarn. (Raimond Kolk)
- Tema värsse lugedes on hea tunne, et inimenegi on osa loodusest, samasugune ja elav kui puud ja põõsad, linnud, rohutirtsud, torm ja krüsanteemid -- kõigega on tal sõbralik sõna kõnelda, ka kuuga ja Liiva-Annusega. (Rutt Eliaser)
- Salme Raatma luule on sisemise sügavusega, teinekord koguni lihtsa välispinna all. Käike elavat oma sees ja ümber tajudes tuleb tunne, et vaatamata kõigele on siiski õnn elada. (Hannes Oja)
- Salme Raatma luule ei ole pastoraadiluule, see on lõikus elukarmusest endast, elujõuline uus vili jäätmaalt, ühe südame küpsenud lihtsas kõnes. (Johannes Kaup)
- Adutava kristliku allhoovuse kõrval kumab Salme Raatma luules ka metafüüsiline tagapõhi. Võimalikud puuted metafoorika pinnal (meri, rand, saar, sadam) jagavad kohati ristikivilikku eksistentsi tunnet: on ju inimene alati ja kõikjal otsinud ennast niihästi illusioonides kui igavikus. (Õnne Kepp)
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.