Müüa Ford Transit Connect 05/2016a 198500km 24h oksjonil!
- Item ID: 253799602
- Watch item
- Share
| Current price: | 1610.20 EUR |
|---|---|
| Your bid: |
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Extending closure: | 5 minutes |
|---|---|
| Starting time: | Mon 15.06.2026 19:15:00 |
| Viewed: | 270 |
| Last bidder: | ser6i93 |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: | Pickup: |
| Payment: | in cash, by deposit transfer |
| Seller: | Kada100%positive feedback View other items of the seller |
| Ford | Transit connect | ||
| 2016 | — | ||
| — | diesel | ||
| manual | front-wheel drive | ||
| 70 | — | ||
| Mileage | 198500 | Color: | blue met. |
| 6 | Climate control: | Yes | |
| VIN: | — | Telephone: | 5347... |
Heas korras kaubik. Just vahetatud veepump hammasrihmaga, mootoriõli koos filtriga,kütusefilter koos õhufiltriga. Alla korralikud M+S rehvid. Dokumendid korras ja saab võtta Eesti registrisse (350-370eur). Asub Tartus. +37253474030
Enne ostu sooritamist, pakkumise tegemist, tuleb kindlasti tutvuda sõiduki seisukorraga.
Vara transpordi ning ümbervormistamise (kaasaarvatud registreerimistasu) kulud kannab täies mahus ostja.
Tegemist on kasutatud sõiduki müügiga, mille juures võib esineda müüjale mitte teadaolevaid vigu/puudusi. Pakkujal on võimalik enne pakkumise tegemist müüdava sõidukiga põhjalikult tutvuda, et olla kindel oma pakkumise tegemises. Kui pakkumine tehakse ilma eelneva tutvumiseta, siis võtab pakkuja ise teadlikult riski, et ostetav sõiduk ei pruugi vastata tema ootustele. Sõiduk müüakse sellisena nagu see on ja sellel puudub garantii ning see ei kuulu tagastamisele, peale oksjoni lõppu st auto ostmist hilisemad pretsenisoone ei rahuldata!
Müüja võib nõuda parimalt pakkujalt leppetrahvi 10% ulatuses parima pakkumise hinnast. Kui parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav või keeldub õigusvastaselt müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh parima pakkumise hinna maksmisest müüjale vahetult peale oksjoni võitu ning oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest mõistliku aja jooksul (maksimaalselt 5 päeva jooksul) või muul moel müügilepingu täitmisest, mille tulemusel müüja jääb ilma oksjoni tulemusel parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest, on müüjal õigus pöörduda Inkasso poole leppetrahvi ning tekkinud kulude sissenõudmiseks.
Vara transpordi ning ümbervormistamise (kaasaarvatud registreerimistasu) kulud kannab täies mahus ostja.

Questions to seller
Unanswered questions are publicly visible in the Cars and Motorcycles category