NR.701 D-LINK DGS-1224T 24-PORT GIGABIT
- Item ID: 253448689
- Watch item
- Share
| Current price: | 0.10 EUR |
|---|---|
| Your bid: |
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Extending closure: | 5 minutes |
|---|---|
| Starting time: | Sun 07.06.2026 20:00:00 |
| Last bidder: | — |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tallinn, Харьюмаа, Эстония |
| Quantity: | 1 |
| Delivery time: | 5 days |
| Shipping/Delivery: |
Omniva: from 1.51 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Pickup:Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Arvutiladu99.8%positive feedback view user's e-store |
D-LINK DGS-1224T 24-PORT GIGABIT
-
Müüa võimas ja ustav ettevõtte taseme nutilüliti (Web Smart Switch) D-Link DGS-1224T.
-
Tootja/Mudel: D-Link DGS-1224T (H/W Ver: C1).
-
Tehnilised andmed:
-
24 x 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet porti.
-
2 x Combo SFP pesa (optiliste moodulite ühendamiseks).
-
Haldusliides (Web-smart juhtimine, VLAN, QoS tugi).
-
Standardne 19" püstiku (rackmount) suurus.
-
-
Seisukord: Kasutatud. Testitud ainult sisselülitamist (Power ON test). Vooluvõrku ühendamisel võtab pildi ette ja indikaatortuled süttivad. Kuna seadet ei testitud reaalses võrgukoormuses ega hallata tarkvaraliselt, müüakse see täiendava garantiita. Visuaalselt on korpus korralik (vt foto 20260606_181122.jpg).
-
Komplektsus: Ainult kommutaator (müüakse ilma toitekaablita, kasutab tavalist standardset arvuti toitekaablit).
-
Garantii: Oksjoni tüüpi müük alates 10 sendist "nagu on" seisukorras (as-is), ilma edasiste pretensioonide ja tagastamisõiguseta.
Arvutiladu.
-
Lisainfot vaata piltidelt.
Komplekt koosneb ainult pildil olevatest esemest
Esemete ekspertiis pole teostatud. Soovi korral saab proovida/ testida/ tutvuda tulles meile lattu enne oksjoni lõppu.
Laotühjendusmüük.
Esemete ekspertiis pole teostatud. Soovi korral saab proovida/ testida/ tutvuda tulles meile lattu enne oksjoni lõppu.
Kui tekivad küsimused kauba kohta palun võtke meiega ühendust.
NB! Kaubale tuleb järgi tulla hiljemalt 7 päeva jooksul peale oksjoni lõppu.
Kui on võimalused siis pakime kaupa karpidesse kuid kui karpe pole, siis pakendame kilesse.
Palume kindlasti lugeda tähelepanelikult oksjonikirjeldust ning kindlasti järgida Osta.ee reegleid ka Kasutajalepingust tulenevaid kohustusi.
P.S. Kui 2 nädala jooksul peale oksjoni lõppu kaup ei ole ära viidud, siis eseme utiliseeritakse või pannakse uuesti müüki.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.