Parfüüm Byc moze London (10 ml) / 21tk
- Item ID: 248055594
- Watch item
- Share
Parfüüm Byc moze London (10 ml) / 21tk
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 71 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | New |
|---|---|
| Location: | Tallinn 10119, Harjumaa, Eesti |
| Quantity: | 21 |
| Delivery time: | 3 days |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 2.47 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 2.47 EUR (XS)
Venipak: 1.15 EUR (XS)
Unisend: 1.18 EUR (XS)
Courier / Pay to Courier - Cash: 9 EUR
Pickup:Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account, to courier when received - cash |
| Seller: | anheltours100%positive feedback view user's e-store |
Maht: 10 ml (21tk)
Müügihind: 7,50 eur (1tk)
Parfüümi tüüp: lõhnaõli
Ülemised noodid: bergamot, geraanium, viirpuu
Keskmised noodid: violetne, mimoos, roos, maikelluke
Alumised noodid: heliotroop, ambra, sandlipuu, valge seeder, hüatsint
Bränd: Miraculum (EU)
Być Może - London on naisteparfüüm lillelise, tsitruselise ja puiduse aroomiga. Elegantne, rikkalik ja mitmekülgne Być Może - London (Perhaps - London) lõhn on inspireeritud Londoni stiilsest, sagivast ja kosmopoliitsest atmosfäärist ning on uuendatud versioon kuulsast ja luksuslikust vintage-parfüümist Być Może, mis ilmus 1950. aastatel. Lõhn avaneb rikkaliku seguga lillelistest nootidest – keerukas hüatsint, sametine mee-roosid ja õrn, salapärane kannike, mis on südames põimunud geraaniumi, võrgutava maikellukese roheliste, magus-mündisete nootidega, valge seedripuu elegantse akordiga ja väärtusliku ambra värskendava aktsendiga. Lõhna lummav rada on kootud mimoosi värsketest rohelistest mee-toonidest, heliotroobi lille-vanilje nootidest, bergamoti sädelevatest tsitruselistest akordidest, viirpuu ja sooja kreemja sandlipuu puidustest aktsentidest.
SUUR MÜÜK meie naisterõivaste e-poes.
Esitleme oma naistekleitide ja aksessuaaride e-poodi ja salongi osta.ee lehel:
1. samm: sisesta osta.ee otsingusse sõna "anheltours"
2. samm: vajuta "anheltours" profiili peale
3. samm: vaata meie täielikku naistetoodete valikut

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.