Pidžaama, 6 aastasele (u. 116-120 cm)
- Item ID: 253297178
- Watch item
- Share
| Current price: | 5 EUR |
|---|---|
| Your bid: |
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Extending closure: | 5 minutes |
|---|---|
| Starting time: | Thu 04.06.2026 08:15:00 |
| Last bidder: | — |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tartu, Tartumaa, Eesti |
| Kids clothes size (children): | 110 - 116 cm |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Venipak: 1.35 EUR (S)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Pickup:Agreement with seller: Abi |
| Payment: | by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Ronja3100%positive feedback View other items of the seller |
Vähe kasutatud, vaid paaril korral kantud puuvillpidžaama, sildid seest eemaldatud. Paremal püksisäärel väike sinine täpp, mis kirju mustri tõttu vähemärgatav (vt. viimast pilti).
Pükste üp 64 cm
Oksjoni eest palun tasuda 3 päeva jooksul pärast oksjoni lõppu. Küsi küsimused oksjoni vältel.
Vaata ka minu teisi pakkumisi. Tütrele väikeseksjäänud esemete müük. Mitme eseme ostu puhul postitan meeleldi koos, kuid kindlasti anna oma soovist mulle enne transpordi kinnitamist teada (sel juhul lisan pärast oksjoni lõppu transpordivõimaluse "kokkuleppel müüjaga"). Valin eseme suurusest lähtuvalt optimaalseima kapisuuruse, kuid arvesta, et mitme asja koospostitusel võib kapisuurus suureneda.
Palun arvesta, et valdavalt on tegemist kasutatud riietega, mis tähendab, et võib esineda kulumist, väikest määrdumist, väikeseid defekte, kanga kulumist jmt, mis kantud riietele on paratamatult olemuslik. Tagasi osta ei soovi ja seetõttu ole oma ostusoovis kindel. Meie kodu on suitsuvaba. Lemmikloomana kodus tšintšilja.

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.