Royal Copenhagen "Saxon Flower" kaanega toos ja alustaldrik

Royal Copenhagen "Saxon Flower" kaanega toos ja alustaldrik

9 days 14 hours Thu 25.06.2026 22:00:00
Item ID: 253787916 Item condition: Used
Time left:
9 days 14 hours
Closing time: Thu 25.06.2026 22:00:00
Current price: 20 EUR
Your bid:

next month

NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

20 be first bidder
Your bid:
next month
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Mon 15.06.2026 22:00:00
Viewed: 2
Last bidder:
Pärnu linn, Pärnumaa, Eesti
1
User since 2011
267 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 1 day
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Pärnu linn, Pärnumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
Omniva: from 3.83 EUR (M)
DPD Pickup locker/parcel shop: 2.65 EUR (M)
Agreement with seller: Abi
Payment: by bank transfer, in cash, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: ss999100%positive feedback View other items of the seller

Oksjonil kaunis, üleni käsitsi maalitud ja rikkaliku kullatisega Royal Copenhageni portselankomplekt eksklusiivsest sarjast "Saksisk blomst" (Saxon Flower). Tegemist on põneva ja unikaalse kooslusega, kus komplekti osad on pärit eri aegadest. Igal osal on vaba käega maalitud eri lillemotiivid ning reljeefne korvipunutise (ozier) muster.

Mõõdud ja detailne info (päritolu):

  • Alustaldrik: Tõeline antiik – valmistatud enne 1923. aastat (sajandivahetuse periood). Läbimõõt 14,5 cm. Mudel 493, mustrikood 9070.

  • Toos/Suhkrutoos: Valmistatud aastal 1957. Laius koos sangadega 13 cm, läbimõõt 9,5 cm, kõrgus 6 cm. Mudel 493, mustrikood 1680.

  • Kaas: Valmistatud aastal 1950. Kõrgus koos kaanega tipuni 11 cm. Mudel 1221, mustrikood 680.

  • Märkus kaane kohta: Kuna kaas on pärit teisest aastakäigust ja algselt teisest vormist (mudel 1221), on see toosi suuavast pisut suurem ega istu hamba taha täiesti tihedalt, vaid jääb kergelt peale. Visuaalselt ja dekoratiivsena sobib komplekt omavahel sellest hoolimata suurepäraselt kokku.

Seisukord: Portselan on täiesti terve – täkked, mõrad ja kildude väljalöögid puuduvad. Maalingud ja kuldsed ääred on kaunilt ja kirkalt säilinud.


Palun vaata ka minu teisi pakkumisi.

Mitu ostu postitan ühes pakis, juhul muidugi, kui mahub.

Palume arvestada, et kõik müügil olevad esemed on olnud varasemalt kasutuses. Esineda võib tavapäraseid kasutusjälgi, mis on kasutatud kaupadele omased.

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked
20 be first bidder
Your bid:
next month
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.