SEIŠELLID SEYCHELLES 25 rupees 1989 UNC

1/1

SEIŠELLID SEYCHELLES 25 rupees 1989 UNC

Item ID: 251913246 Item condition: New

Offer ended

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Offer ended

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Final price: 10.99 EUR
Starting time: Thu 07.05.2026 00:00:00
Closing time: Thu 04.06.2026 00:00:00
Tallinn, Harjumaa, Eesti
1
User since 2014
1226 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 2 days
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: New
Location: Tallinn, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop (XS)
Venipak (XS)
Unisend (XS)
Standard letter
Registered letter
Agreement with seller: Abi
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: ostaponn100%positive feedback View other items of the seller

Seeriatähis ja -number võivad erineda. Postikulu ei sõltu saadetavate esemete arvust. Kui maksate deposiidiga ja valite transpordiviisiks lihtsaadetise, toimub kauba väljasaatmine alles pärast deposiidi vabastamist (lihtsaadetis on ostja risk).


Üldtingimused:

Maksetähtaeg 7 päeva alates ostutehingu sooritamisest, kui kuulutuses pole öeldud teisiti. Tähtajaks tasumata esemete eest algatatakse automaatselt pretensioon. Makstud esemeid on võimalik kombineerida üheks saadetiseks kuni 20 päevase perioodi jooksul.

NB! Rahatähtede kvaliteedi kategooria on märgitud PMG hindamisskaala alusel: UNC: hinne vähemalt 60, aUNC: hinne vähemalt 50, XF: hinne vähemalt 40. Kõik hinnangud on teostatud mitteprofessionaalse hindaja poolt, kuid kooskõlas eelpool nimetatud skaala tunnustega. Ostu sooritades kinnitate, et olete nimetatud skaala hinnete kirjeldusega tutvunud ja sellest aru saanud. Juhul, kui müügikuulutuses on kirjas, et eseme seisukord on näha piltidel, siis on pilt tehtud müüdavast esemest. Sel juhul veenduge enne pakkumise tegemist, et pildid annavad teile täieliku ülevaate eseme seisukorrast. Kahtluse korral või kui piltide, pealkirja või eseme kirjelduse juures esineb lahknevusi, täpsustage asjaolusid enne ostu sooritamist, hilisemaid pretensioone ei arvestata. Kui kuulutuses pole öeldud, et pildil on müüdav ese, siis saab ostja sarnases seisukorras eseme, kuid erineda võivad nii seeriatähis kui ka -number. Eseme seisukord ei kajasta tavapäraseid tootmisdefekte: ebaperfektne tsentreering; kõver lõige; serva deformatsioon turvaniidi kohal; trüki-, pakenduse või turvaniidi tehnoloogiast tulenev paberi lainetus. Täpsustage endale olulisi detaile enne ostutehingut. Kõik müüdavad rahatähed pärinevad erakogust, esemeid ette või juurde tellida ei ole võimalik. Sooritate ostu eraisikult, tagastusvõimalus puudub!

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked