Sony a7R ( kaameramüüdud ) Zeiss Loxia 21mm F2.8
- Item ID: 252250243
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Starting time: | Wed 13.05.2026 21:18:20 |
|---|---|
| Viewed: | 116 |
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Valga linn, Valgamaa, Eesti |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: | Agreement with seller: |
| Payment: | in cash, by deposit transfer |
| Seller: | Tammevana1973 — View other items of the seller |
Sony a7R - 11.05.2026 seisuga tehtud 31319 pilti. Viimati käis hoolduses Photopointis, kus puhastati sensorit. Kaameral on alanurgas kummikaitsel vigastus, mida on ühel pildil võimalik näha. Kaasa tulevatest 6-st akust on 2 akut ostetud 2a tagasi. Need kestavad paremini, kui teised. Kuna akusid on 6 tükki ja neid on suht tihti vaja laadida,siis selleks on abiks kaks laadijat, millega saab kokku korraga 3 akut laadida. Objektiiv Zeiss Loxia 21mm f2,8 on tõeliselt hea nõelterav objektiiv, mis sobitub sony täiskaader kerega. Tegu on manuaalse objektiiviga. Objektiivil on ees olnud kogu aeg kaitse klaas. ZEISS Loxia 2.8/21mm Lens Review - Professor Hines - ZEISS Ambassador, Adobe & Sony Partner https://share.google/0K0KQ5lpky1WT5Olc Pakkuda on veel metabones adapter mis aitab ühildada canoni bajonetiga objektiivid sony kaamerale. Ostmiseks pakun välja kaks võimalust- kogu komplektihind 600EUR, eraldi ostes on kaamera, akud , laadijad ja adapter 350eur zeiss loxia hind 350eur Kaup asub Valgas Andres 53239687 e-mail- *****
Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

Kas ekraan koorub maha või on see kaitsekile? Kas sul on Loxia objektiivivarjuk? Is the screen delaminating, or is that a protective film? Do you have the lens hood for the Loxia?
Ei kooru ekraanil midagi..objektiivil kahjuks pole varjukit