Spordilegendid, Tiit Kuningas, 2002

Spordilegendid, Tiit Kuningas, 2002

Item ID: 251996616 Item condition: Used Delivery time: 5 days

Offer ended

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Offer ended

Sale has ended with no offers. If you are still intrested in this item, leave notification to seller via button under this text. e will send you and e-mail when seller relist the item.

Final price: 5.00 EUR
Starting time: Fri 08.05.2026 15:38:07
Closing time: Fri 05.06.2026 15:38:07
Viewed: 1
Põlva, Põlvamaa, Eesti
1
User since 2014
477 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 1 day
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Põlva, Põlvamaa, Eesti
Language: Estonian
Quantity: 1
Delivery time: 5 days
Shipping/Delivery:
Omniva (XS)
Agreement with seller: Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Lisa-Marie100%positive feedback View other items of the seller

Sellesse raamatusse on nopitud lugusid paljudest erinevatest sportlastest. Nende saavutused ja tee kuulsuseni on olnud erinev, kuid kõigil on olnud sellel teel hetk, mis suuresti määranud ja mõjutanud kogu nende elu. Numbrid, võidud, kaotused - nendest hetkedest on saanud legendid.
Imelühike viiv, murdosa sekundist -- rohkem polegi vaja, et spordis sünniks tulemus. Selline tulemus, mis varemolnu tühistab, pjedestaalilt kukutab ning traagilisematel juhtumitel kunagise rekordipüstitaja edaspidise elu üsna keeruliseks muudab.


Mida tähendab õnnestumine liidriks sündinule või selle rolliga harjunule, on ju üldiselt teada. Ebaõnnestumistest, nende tagamaadest ja eksimuste või ka lihtsalt juhusliku ebaõnne mõjust sportlase närvikavale on räägitud vähem. Läbi raskuste tähtede poole – eks muidugi. Siinses käsitluses ei pöörata vähem tähelepanu ka medalivõitja maa peale tagasitulekule post festum.
«Spordilegendid» pole mõeldud üksnes andunud friikidele. Laiematki lugejaskonda ei tohiks ükskõikseks jätta statistiliste andmete vahele pikitud humoorikad vahepalad. Saame teada, mida võis mõelda näiteks olümpiavõitja Johannes Kotkas sel ajal, kui oli nõuks võtnud järjekordse turjaka vastase halastamatult seljatada jne.


Rohkelt värvikaid juhtumeid ja vastasseise.

 

 

Sild, 2002

Kõvakaaneline köide, tavaformaadist veidi suuremas formaadis, 408 lehekülge

Mõõdud: 177 × 241 mm

 

 

Kaantel kulumisjäljed, leheservadel kohati õrna määrdumist, raamatu sisu on heas korras, minimaalseid lugemisjälgi võib leiduda. 


Makset ootan e-kontole, pakke postitan vaid Omniva kaudu. 

Pakke postitan kolmel päeval nädalas, T, N ja L või P

 

 

 

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked