Telekokk Jazz ja tema inimesed

1/1

Telekokk Jazz ja tema inimesed

Item ID: 164423170 Item condition: Used
Price: 20 EUR
Quantity: 1
Total: 20 EUR

You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account

NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

Monthly fee from 0.00€ a month Read about ESTO
BuyNow 20 €
Quantity:
1
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
Monthly fee from 0.00€ a month Read about ESTO
Viewed: 114
Lehola, Harjumaa, Eesti
1
Company|User since 2020
4550 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 1 day
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Lehola, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Agreement with seller: Abi
Return: Return of goods in accordance with the law. Read more
Payment: by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Raamatugalerii99.9%positive feedback view user's e-store

Normaalses korras raamat!

Telekokk Jazz ja tema inimesed

Kaasteeliste meenutusi

Koostanud Ene Ojaveski

216-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Varrak 2020

TUTVUSTUS

Kuidas sai Rainer Härmist 1990. aastate Eesti kuulsaim telekokk Jazz? Millist elu elati eelmise sajandi lõpu legendaarseimas restoranis Eeslitall? Millistes ansamblites ja kellega koos Jazz pilli mängis? Millest koosneb Jazzu kuulus barbecue-kaste?

See raamat on kokku pandud Jazzu teekaaslaste meenutustest. Tööst restoraniköögis ja sellega kaasnevast stressist ning alkoholist, aga ka lõbusatest juhtumistest räägivad avameelselt Jazzu sõbrad, õpingu- ja töökaaslased. Bändide Sundowners ja WhoCares tõusust ja hääbumisest jutustavad Jazzuga koos musitseerinud sõbrad. Jazzu barbecue-hobist ja -võistlustest pajatavad BBQ Symphony liikmed. Eemale pole jäänud ka Jazzu lähedased. Abikaasa Aile, pojad Aaron Thor ja Mattias, vend Silver ning onu Peeter toovad lugejateni teleekraanil alati säranud Jazzu koduse poole.

Raamatu lõpust leiab Jazzu toitude retseptid koos piltidega.

«Kulinaaria on kunst. Ja nagu kõigi kunstivaldkondade puhul on ka siin õnnestumise mõõduks tulemus. Tulemus, mille taga on looja. Meister. Kokk, kelle tegemisi jälgides võid sa ühe hetke jooksul mõista toiduloomise olemust. Nagu oli mul võimalus seda paar korda tajuda, seistes köögis toimetava Jazzi kõrval. Kui sai kohe selgeks, et tegemist on oma alale tõeliselt andunud meistriga.»
David Vseviov, ajaloolane

«Raamat, mida käes hoiad, võiks olla kohustuslikuks lugemiseks noortele, kes on otsustanud sukelduda kokandusmaailma, et aidata neil mõista eesti toidukultuuri arengut kokandusmaastikul tegutsenute silmade kaudu.»
Angelica Udeküll, peakokk

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked
BuyNow 20 €
Quantity:
1
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.