TOOMAS PAUL "TEISPOOL VAIKUST"
- Item ID: 197153192
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Viewed: | 66 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Tallinn, Harjumaa, Eesti |
| Language: | Estonian |
| Quantity: | 1 |
| Delivery time: | 5 days |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
Agreement with seller: Abi |
| Return: | Return of goods in accordance with the law. Read more |
| Payment: | by bank transfer, by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | kalsveoü100%positive feedback view user's e-store |
Mõned hommikused meditatsioonid
JOHANNES ESTO ÜHING 2012
222LK.
Oleks hea, kui inimene saaks sammuda sirge seljaga läbi elu, hoida oma põhimõtetest kindlalt kinni. Ka selliseid on olnud, kõigil aegadel. Ent mõni peab leppima alanduse orust läbi minemisega. Annad survele järele, toimid nii nagu kõik teised, ei jookse peaga vastu müüri... Õnnelik on see, kes suudab kibedasti nuttes salgamist kahetseda, uskuda, et talle veel andeks antakse.
Milline võiks olla meeldiv päeva algus, mis annaks tahtmist ja suutmist kõigega korda saada? Kindla peale on lahke naeratus ja vastastikune õlalepatsutamine tark tegu. Soovime naabritele ja kolleegidele kordaminekut ees ootavates töödes ja tegemistes. Tõenäoliselt ei ütle alati valjusti välja, aga mõtleme selle all ka sujumist suhtlemises. Ausalt, see viimane võib olla raskemgi kui füüsiline rassimine. Eriti siis, kui püüdlikult kõiki ja kõike taluda. Üritada alati olla viks ja viisakas.
- - -
Valgus võib pelutada ja peletada. Inimsilm ei suuda eredasse päikesesse vaadata ilma endale korvamatut kahju tegemata. Eks me kõik ole kogenud, kui pimestav on hämarast keldrist astuda õue. Silmad peavad saama harjuda ja kohaneda valguse tugevusega. Johannes räägib Jeesusest kui maailma valgusest. Paraku, ka Jeesus oli mõne silmadele liig: „Kohus on see, et valgus on tulnud maailma, aga inimesed on armastanud pimedust enam kui valgust, sest nende teod on kurjad. Igaüks, kes teeb halba, vihkab valgust ega tule valguse juurde, et ta tegusid ei paljastataks.“

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.