Üle 50 mitmesuguse eksliibrise, 35. valik.

1/1

Üle 50 mitmesuguse eksliibrise, 35. valik.

Item ID: 254913738 Item condition: Old
Final price: 2.35 EUR
Extending closure: 10 minutes
Starting time: Fri 10.07.2026 12:15:00
Closing time: Fri 17.07.2026 12:15:00
Viewed: 18
Last bidder: järik2002
Tartu, Tartumaa, Eesti
1
User since 2006
49 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 5 days
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Old
Location: Tartu, Tartumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST (XS)
Omniva (XS)
Venipak (S)
Unisend (S)
Agreement with seller: Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: Schwarz100%positive feedback View other items of the seller

Ettenägematute väliste asjaolude (kolimine) tõttu pean muuhulgas likvideerima oma eksliibriste kogu dubletid. Kuna asjaga on suhteliselt kiire ja aeg süvenemiseks puudub, panen eksliibrised üles suvalises järjekorras ja segatud pakkidena, niivõrd kui neid eri hoiukohtadest leian ja välja võtan. Kui keegi otsib konkreetset autorit, teemat vms, ei saa ma kiiresti reageerida ja soovija peaks ostma kogu valiku, mis senist hinda arvestades ei tohiks üle jõu käia. Kes pakkumist ei tee, ei saa sedagi. Mõnda eksliibrist on kuni paarkümmend eksemplari, ühe oksjoni piirides üritan kordumisi vältida.

Võib sisaldada koopiaid, faksiimileid, järeltrükke, fantaasiaid, graafikatehnikas õnnitluskaarte (p. f.) vms. Võib esineda nurkade ümardumist, painutusi, murdeid, lisatud liimiribasid või tagaküljele liimi, hoiutingimustest või materjali vananemisest tingitud pleekimist või tumenemist. Midagi ma teadlikult võltsinud, valetanud, kaupa paremana näidanud, halvemaks teinud ei ole. Kuna protsess on frustreeriv ja edasilükkamatu, üritan eelkõige asja kaelast ära saada. Ootaksin mõistvat suhtumist ja kiiret reageerimist (eelkõige kiiret maksmist) ka ostjalt. Lootuses, et ma oma asjadest lahtisaamisele vähemalt peale maksma ei pea.

Kuna tegu on kultuuripärandiga, loodan uue omaniku käes ka nende paremat säilimist, kui mina neile lähemal ajal anda saan.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked