Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 2 0 0
All 560 7 0
  • (buyer) Over a year ago

    Käise pikkus natuke pikemaks mõõdetud joonisel.. 182 pikkusele meesterahvale jäid käised üpris lühikeseks.. pildi kommentaariks märgitud modelli pikkuseks 188.. Kuid tänud kiire postituse eest!

  • (buyer) Over a year ago

    Põhimõtteliselt sõimab ja solvab teid viisakalt,kui teil peaks mingi probleem ilmnema.Müüa vastus minule:Pildid on tootjapildid sellest mudelist,oma skinny ja tavalõike jutu mõtlete hetkel ise välja.Nagu kuulutuses on välja toodud sisaldab materjal tervelt 2% elastaani ehk on tegemist strech materjaliga ja venivus on selgelt olemas,väga kahju,et teie vormid sinna siis ei mahtunud.Suurusnumbe​r ja standardsuuruse mõõdud olid samuti välja toodud. Ehk ei peaks siis endale väikseid numbreid ostma.

    (seller) Over a year ago

    Paraku on minu vastus korrektne ning ka kuulutus korrektne? Püüdsin tõesti viisakaks jääda peale Teie räuskavas toonis solvavat ja sõimavat kirjatükki :)

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Ütleme nii, et pildil olev värv ja reaalne tuunikavärv pole just päris see...

    (seller) Over a year ago

    Kahju, et Teile see imeilus tuunika ei meeldinud. Paraku tuleb alati arvestada brändide fotode töötlusega ning oma monitori erinevustega. Teine kord küsige kindlasti lisapilte, kuigi minu monitor kuvab värvi originaalina...

  • (buyer) Over a year ago

    Oli vähe teine ettekujutus kleidist, aga kiire müüja :)

    (seller) Over a year ago

    Tõesti kahju! Aga teen ettepaneku, et kui kleit veel kandmata, võite selle sel nädalal veel tagastada?:) Sel juhul küll ainult originaalpostikulu jääb Teie kanda

  • (buyer) Over a year ago

    Makstud, kuid kaup minuni ei jõudnud (Posti viga). Väga kahju.

    (seller) Over a year ago

    Tõesti kahetsusväärne lugu! Müüja lihtposti eest paraku vastutada ei saa. Olen ka omalt poolt püüdnud pakki leida, kuid kahjuks tulutult. Teen ettepaneku antud juhul aga jagada nö kaotus pooleks, tagastan Teile 50% minule tasutud summast. Edaspidi kahjuks lihtpostiga enam ei postita.

  • (buyer) Over a year ago

    Väga pettunud. Värv helepruun, väga kuiv, lõhnab ebameeldivalt.

    (seller) Over a year ago

    Vabandust? Mille eest müüjale negatiivne kommentaar, kui Teile huulepulga värv või tekstuur ei meeldi? Oksjoni infos oli kõik informatsioon, sealhulgas tooni kood. Deposiidis märkisite samuti, et kaubaga rahul. Üsna ebameeldiv! Eeldan negatiivse kommentaari eemaldamist.

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Товар получила.......было написано,что товар новый,но он использованный......​он был новый тогда,когда ВЫ его купили......

    (seller) Over a year ago

    Kaup on uus. Ma ei tea mida te nüüd siinkohal mõtlete.. kas seda, et komplekt ei olnud originaalpakis? Seda küll, komplekt oli kingitus ning on oma karbikesega seisnud lahtiselt.