Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 13 0 4
  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (parim pakkuja ei osta kaupa välja)

  • (buyer) Over a year ago

    kandsin sulle 11 detsembril 2008 raha üle ja ei ole siiani kaupa kätte saanud. saatsin sulle ka meili, milles palusin kiiret tegutsemist või raha tagasi. palun siis sul ennast natuke liigutada, või tahad politseisse ka avaldust saada? osta.ee keskkonnas siiani ainus tõeliselt negatiivne kogemus ja äärmiselt hoolimatu müüja.

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3 alapunkti 3.1.8 rikkumine (parim pakkuja ei osta kaupa välja)

  • (seller) Over a year ago

    väga kiire:)

    (buyer) Over a year ago

    я ждала от вас посылку 23 дня и только сегодня получила...и прислали вы мне не оригинал духов...хотя вы пытаетесь убедить меня ,что это не так...я знаю как выглядит и какой аромат у оригинальных духов.....я пользуюсь ими уже 5 лет и работаю в парюмерном магазине...я ооочень не довольна..верните мне денги,а я вам ваш товар!!!!!!!!!!!!!!!​