Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 248 2 0
  • (seller) Over a year ago

    Tänan ja soovitan soojalt head ostjat!

  • (seller) Over a year ago

    Edulas tehing.

  • (seller) Over a year ago

    Tänan !

  • (seller) Over a year ago

    Kõik korras ja kokkulepped korrektsed.

  • (buyer) Over a year ago

    Olen natuke pettunud. Pilt on tehtud nii nagu need oleksid suuremad kui reaalselt on. See oleks võinud olla lisainfos kirjas, et nõud on miniatuursed. Kuna mina ei tea nõukaaja toodete kohta midagi, et need nõnda väikesed on ei osanud ka küsida diameetrit... Aga muidu sujus tehing normaalselt.

    (seller) Over a year ago

    Korras nagu Norras!

  • (buyer) Over a year ago

    Aitäh, soovitan müüjat.! Kõik korras ja kiire tegutsemine.

    (seller) Over a year ago

    Soovitan ostjat!

  • LiisTomson (buyer) Over a year ago

    Soovitan!Kõik supper. Väga ilus rahakott.Ainult,et Smartpostil oleks mahtunud see ka XS kappi,kuna Teil oli s kapp pandud,siis valisin Omniva,sest see tuli sedapuhku odavam :)

    5+++

  • (buyer) Over a year ago

    Tänan, väga kiire tehing. Soovitan

    (seller) Over a year ago

    Tänan ostu eest! :)

  • (buyer) Over a year ago

    Tänan, sain kauba kiirelt kätte. Kõik korras

    (seller) Over a year ago

    Hea ostja, soovitan!