Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 1641 2 2
  • (seller) Over a year ago

    Soovitused väga meeldivale ostjale.

    (buyer) Over a year ago

    kurb aga tõsi kaup ei olnud kvalitetne,ja müüja põhjustamata solvas mind

    (seller) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Mingil heal põhjusel keeldub kaupa saatmast - raha tagastas !!!!!! Peale müüki ühendust ei võtnud ning vastas vaid küsimise peale - ilmselt pidas lõpphinda liiga madalaks!!

    (seller) Over a year ago

    Te võtsite minuga ühendust nädal peale oksjoni lõppu , küsisite postimaksu suurust.Vastasin, ja teie lugesite kirja läbi ja vastasite ligi 2 nädalat hiljem ja tasusite.See ongi see MINGI põhjus miks ma ei müü.Klient on kuningas, kui ta ka kuninglikult käitub.Inimene, kes ei oska kirja alustada viisakalt sõnaga TERE ning viivitab küll kuninglikult ei käitu!