Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 26 0 2
  • (buyer) Over a year ago

    ok

  • (buyer) Over a year ago

    Aitäh

  • (buyer) Over a year ago

    Kiire postitus ja korralik, kirjeldusele vastav kaup. Tänan!

  • (buyer) Over a year ago

    Kõik OK! Kiire tehing! Soovitan! Спасибо!

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup käes kõik OK

  • (seller) Over a year ago

    Ostjal oli aega oksjonit jälgida ja kaubale kohe järgi minna, aga kõige muuga venitas. Kuna keskmine ostja on kiire ja vastab kirjadele, siis loen sellist käitumist nagunii ebameeldivaks.

    (buyer) Over a year ago

    Tere. Esmaspäeval ostetud, kolmapäeval käes. Kõik muidu hästi läks, aga üks suur miinus on olemas. müüja kirjutas kahe päeva jookusl neli kirja ja jättis veelgi negaatiivse komentaare selle pärast et ma kirjadele ei vasta. See ei ole ju sotsialvõrgustik, see on ostumüügi keskkond. Minu poolt oli kõik korrektselt ja kiiresti tehtud. Siin pretensioone lihtsalt ei või olla. Ma ei otsi siin kirjasõpru. Edu.

    (seller) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Ese käes ja korras. Soovitan kiiret müüjat🙂

  • (buyer) Over a year ago

    Kõik OK! Tänud

  • (buyer) Over a year ago

    Super, super! Sain täpselt selle , mida ammu otsinud olen , tänu Teile:) Suured tänud uhke kauba eest!!!! :)

    (seller) Over a year ago

    Super!

  • (buyer) Over a year ago

    Super!!!