Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 397 3 0
  • (buyer) Over a year ago

    Püksio olid juba suht palju kantud, see selleks, aga ühel põlvel olid tugevad kulumisjäljed ja lausa auk sees- ei viitsinud siin vaidlema hakata, lihtsalt vaadake hoolikamalt müüdav kaup üle.

    (seller) Over a year ago

    Vaatan alati kauba üle ja kui lein midagi teavitan ostjat ja kui olengi eksinud,siis olen klientidega alati lahenduse leidnud,mitte kohe nägusid panema.

  • (buyer) Over a year ago

    Kahjuks ei jäänud kaubaga rahule. Kasutatud riidel ja kaltsul on väga suur vahe. Ainsad kõlblikud riided olid piltidel ja needki väga kulunud ja topilised. Jalatsikotist ei maksa rääkidagi- ainsatel kõlbulikel, samuti pildil, olid tallad lahti. Kogu see 10 kotti kaltsu haises, nagu oleks koera külje alt võetud. Aga müüa tundus tore ja kauba sain kiirelt kätte.

    (seller) Over a year ago

    kui tihti te ostate kasutatud kaupa,seni ongi koguaeg olnud nii,räägitaxe et see spets aine hais,mida pannaxe sisse et ei tuleks koi,ma ei tea siiani on inimesed suht rahul olnud.kirjas oli et riided vajavad pesemist,ja see et ainult piltidel olevad riided korralikud olid,see on ikka liig mis liig,tean täpselt et seal polnud sugugi kõik nii nagu väidate,aga jah ex maitsed erinevad ,aga kuna tean kindlalt et nii hull see asi polnud,ei saa ka mina positiivset panna.

    (buyer) Over a year ago