Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 2 0 0
Year 39 0 2
All 431 2 3
  • (buyer) Over a year ago

    Kahju saada kaupa mis on halva aroomiga,st higi,läpatise ja mustuse/suitsu hais. Valged pluusid ei ole mitte valged ja on suured kollased higi plekid peal. Infos kasutatud asjad-võiks olla juures ka et on pesematta/seisnud vms. Siis ei teeks pakkumist,kuna asju ebameeldiv kättegi võtta. Kahju.

    (seller) Over a year ago

    Ei müü oma kasutuses olnud riideid. Ostan riideid hulgipakendites, sorteerin need numbrite järgi hunnikutesse ja müün edasi. Olen oksjone üles pannud pikka aega ja alati kirjeldusse märkinud, et tegemist on kasutatud riitetega. Sellest ka oksjoni olematu alghind 0,10€. Alati on ostjal võimalik üsnagi pika oksjoni käigus järele küsida, millises seisukorras kaup on.

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Muidu korralik aga väga määrdunud ja ebameeldivalt suitsu haisuga,soovitaks ikkagi kauba ära pesta enne müümist!

    (seller) Over a year ago

    Väga kurb lugeda, et olete tootes pettunud, oleksite võinud seda ka mulle kirjutada, sest olenemata, et toode maksis 0,15 senti siis oleksin toote tagasi ostnud. Suitsuhaisu ei saa olla, sest meie peres ei suitsetata! Küll aga oli toode kapis seisnud ning enne kappi panekut muidugi ka pestud aga neutral pesugeeliga. Määrdumist mina ei tähendanud enne saatmist.

    (buyer) Over a year ago