Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 4 0 0
  • (buyer) Over a year ago

    Hästi. Kaks pakki saadeti korraga.

    (seller) Over a year ago

    Täname meeldiva tehingu eest!

  • (buyer) Over a year ago

    Ese käes, kenasti kiirest ja töötab täitsa kenasti.

    (seller) Over a year ago

    Hea ostja, soovitan!

  • (buyer) Over a year ago

    Esi on kenasti käes. Ei mingit jama ega midagi. Kuid minu enda ajapuudusel sain natuke hiljem eseme kätte, kui see siia jõudis.

    (seller) Over a year ago

    Soovitan toredat ostjat! :)

  • (buyer) Over a year ago

    Asja sain kiirelt ja korralikult kätte.

    (seller) Over a year ago

    Hea ja korrektne ostja. Kiire kontakt ja kohene tasumine. Kindel Soovitus!