Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 577 16 1
  • (buyer) Over a year ago

    Tere. Ootan jopet😂😁😂

  • (buyer) Over a year ago

    Jope on kahjuks võlts ja pakendatud oli ka üsna veidralt.

  • (buyer) Over a year ago

    Aitäh.

  • (buyer) Over a year ago

    Kuulutuses ei olnud mainitud, et jope rinnatasku lukul puudub ots ning piltidel olev värvus ei vastanud jope värviga. Muidu ok.

  • (buyer) Over a year ago

    Tehing kiire ja korralik, masin küll korras, aga kahjuks hooldamatta :(

  • (buyer) Over a year ago

    Korralik kaup kiirelt teele pandud - tänan!

  • (buyer) Over a year ago

    Kahjuks pean jätma neutraalse kommentaari. Küsisin spetsiaalselt, et kas on määrdumist, plekke vms. Vastuseks sain, et ei ole. Tegelikult jope varruka otsad määrdunud, rinnaesisel plekk. Loodan, et saan pesus välja.

  • (buyer) Over a year ago

    lõpuks lahenes kõik normaalselt.

  • (buyer) Over a year ago

    talvejopeks ikka natuke õhuke, muidu ok

  • (buyer) Over a year ago

    olen pettunud, info puudulik. Ühel saapal tagant kõik katki :( Oleks võinud selle välja tuua. Muidu on