Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 9 0 0
All 170 0 1
  • (buyer) Over a year ago

    Pole normaalne käitumine. Pakiga keeldub saatmast. Kui tahad järgi minna, siis ei saa müüjat enam kätte. Ei ole usaldusväärne!

    (seller) Over a year ago

    Oksjoni kirjelduses sai öeldud, et kätte saab Tallinnast ja pakiga ei saada! Idioot ei ole suuteline 2 kuu jooksul oksjoni eest tasuma ja lubatud aegadel järgi ei tule. Lõpuks helistab 3 nädalat peale viimast tähtaega. Täielik pärdik!