Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 1 0 0
All 839 9 5
  • (buyer) Over a year ago

    Kohvimasin ei olnud töökorras. Müüja arvas, et ju ma ei oska kapslimasinat tööle panna, soovitas youtubest otsida juhendit... Tagastasin masina, müüja kandis tagasi 30€ ostuhinna, kuid ei kompenseerinud saaetekulusid. Minu kahjud ca 7€, raisatud aeg ja lisaks sain teada, et ma isegi kapslimasinat ei oska kasutada. Ei soovita selle müüjaga tehinguid teha.

  • (buyer) Over a year ago

    saadeti vale asi, osta.ee sõnumile ei vasta, ei saa kahjuks müüjat soovitada

  • (buyer) Over a year ago

    .

    (seller) Over a year ago

    Kasutaja nõuab meilt transpordi kulude tagastamist mida tema meile maksnud ei ole. Antud kasutajal on kohustus ise transpordi tasu tagastus küsida transporditeenuse pakkujalt. Vastavalt korrale mis on kehtestatud siin portaalis.

  • (buyer) Over a year ago

    Ülimalt kehv kvaliteet! otsikute klemmid on nii pehmest materjalist, klemmid läksid kohe lapikuks ja kontakt kadus. Kohandades klemme, pudenes ka kaitseplastik laiali.

    (seller) Over a year ago

    Tere, Võimalik, et tegemist võis olla tootjapoolse praagiga, siiski pole seda enam võimalik tõestada kuna klemme on "kohandatud". Kontrollisime laosolevaid kaableid ning nende pistikud vastavad igati kehtivatele kvaliteedinõuetele. Kõigile meiepoolt müüdud toodetele kehtib 2 aastane garantii. Pärast "kohandamist" või ostjapoolset remonti siiski garantii enam ei kehti. Ei soovita ostjat.

  • (buyer) Over a year ago

    Esiteks tarneaeg 3 päeva venis pikemaks. Teiseks lubatud 1.8m asemel sain 1 meetrise juhtme. Ei ole rahul.

    (seller) Over a year ago

    tere tarneaja pikenemises saime telefonitsi Teiega kokkuleppele.hind 1m ja 1,8m pikkustele juhtmetele on sama.saadetises meile olid 1,8m asemel 1m.seega andsime oma parima.tagastame tekkinud olukorra meiepoolseks hüvituseks Teile teiepoolt makstud raha.

    (buyer) Over a year ago