Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 1096 12 2
  • (buyer) Over a year ago

    Liialt körge hinna maksin kulunud kleidi eest

    (seller) Over a year ago

    Tere, tänan tagasiside eest, mis oleks teie arvates õiglane hind selle kleidi eest?

  • (buyer) Over a year ago

    Võiks alati olla: kokkuleppel müüaga.

    (seller) Over a year ago

    Tere, inimesed tõlgendavad seda kokkuleppel müüjaga väga erinevalt ja seda saab alati enne maksmist lisada, kui on seesugune palve müüjale saadetud. Tervitades, M.

  • (buyer) Over a year ago

    Võiks alati olla: kokkuleppel müüaga.

  • (buyer) Over a year ago

    Võiks alati olla: kokkuleppel müüaga.

  • (buyer) Over a year ago

    Asjad ilusad aga jube suitsu lõhn juures.

    (seller) Over a year ago

    Tere, palun ikka kasutatud riided ära pesta, eriti praegusel ajal, aga hea, et teada andsite. Tervitades.

  • (buyer) Over a year ago

    Kaaned on suurem kui vaja.

  • (buyer) Over a year ago

    Kleidi juures oli kohale jõudes väga tugev kopitanud hais, muidu terve.

    (seller) Over a year ago

    Tere, palun vabandust, pole varem seda juhtunud, pestes läheb loodetavasti ära, muidu ikka kõik asjad pestud ja pakendatud kilekottuidesse, et ei läheks mingeid võõraid lõhnu juurde, aga nüüd siis vb ikka puges hoopis niiskus sisse. Tervitades, M.

  • (buyer) Over a year ago

    Средненько

  • (buyer) Over a year ago

    Seelik on korralik, kuid väga tugeva ja ebameeldiva suitsulõhnaga. See ei ole ka ese, mida lihtsalt pesta saaks.

  • (buyer) Over a year ago

    Kleit ei vasta kirjeldusele, tegelekult kleit mitte "tumesinine", nagu pildil on, ja mitte "vähe kantud", mitte meeldiva suitsu lõhnaga. Ostmisega ei ole rahul.