Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 23 1 0
  • (buyer) Over a year ago

    Ostsin asja ja algselt oli kiire selle kätte saamisega, aga kuna pühad tulid vahele, siis jätsin selle asja sinna paika selleks ajaks, plaanisin uuel aastal ise asjale järgi minna, aga härra ei vasta enam ei kirjadele ega SMS-idele ega kõnedele, seega asi on saamata ja mitte mingit vastust ei ole ka näha tema poolt asjale.

    (seller) Over a year ago

    Kaup käes, kõik OK