Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 815 0 5
  • (buyer) Over a year ago

    Sobisid suurepäraselt, suur tänu, kiire postitus! Soovitan

    (seller) Over a year ago

    Olen ise ka õnnelik, et leidus keegi nii peene tuhkatriinu´jalakese​ga, ja nagu ütlesin: tõesti kadedaks teeb... ent saapakesed kindlasti ise samuti üliõnnelikud! Suurimate tänudega :)))

  • (buyer) Over a year ago

    Tõeliselt ilusad ja uhked ehted :) lisaks hinnaline kingitus, tänan :))

    (seller) Over a year ago

    Need olid kaua aega ka minu erilised lemmikud... Nii hea tunne hinges, et see väärikas komplekt omale väärt kandja leidis :)))

  • (buyer) Over a year ago

    спасибо. Я довольна покупкой

    (seller) Over a year ago

    Cposibo i Vam tozhe :)))

  • (buyer) Over a year ago

    ok

    (seller) Over a year ago

    Tänud

  • (buyer) Over a year ago

    Kaup korralik,sobis.Tänan​.

    (seller) Over a year ago

    Mina rõõmustan koos Teiega, et mantel leidis omale väärilise kandja :)))

  • (buyer) Over a year ago

    Väga meeldiv! Olen ostuga väga rahul! Suur tänu ka üllatuse eest! 🌹

    (seller) Over a year ago

    Siirad tänud ka Sinule, sa alati tubli Optimus!!!

  • (buyer) Over a year ago

    OK! Kõik korras!

    (seller) Over a year ago

    Noniii.... mis kontseptsioon see küll olla võiks???

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Tänan müüjat. Üllatavalt hea, vahetan nööbid...

    (seller) Over a year ago

    Mina tänan vastu! Minu meelest just need ploomikarva nööbid tegid selle mulje vahvaks ) Aga maitseasi ja ikka head kandmist!

  • (buyer) Over a year ago

    tänan - suurepärane

    (seller) Over a year ago

    Teile ka suurimad tänud ning väga rahul, et see suurepärane riideese leidis omale lõpuks perenaise!

  • (buyer) Over a year ago

    :)

    (seller) Over a year ago

    :)))