Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 815 0 5
  • (buyer) Over a year ago

    Kõik korras... SUPER!!!

    (seller) Over a year ago

    Tänan ;)

  • (buyer) Over a year ago

    Mäherdune üllatus...käes veel rohkem sexy, kui pildil... Täitsa pöördesse ajav kohe ! Oi ma tänan,- oi ma tänan!!!

    (seller) Over a year ago

    ;) Tänud!

  • (buyer) Over a year ago

    Kuidas ma fännan seda skandinaaviatehnikat​, mil viisil nad omi materajale töötlevad :) Ei saakski rohkem rahul olla!!!

    (seller) Over a year ago

    It is all in the details 👌🙂 tänud ja tervitused!🌼

  • (buyer) Over a year ago

    Jahh... see on sinu teetassike, mis nüüd minu :) Väga kunstipärane! Õnneseen tänab ja särab!!!

    (seller) Over a year ago

    Meelelolukaid jalutuskäike selle teetassikese seltis! :) Tänud ja tervitused!

  • (buyer) Over a year ago

    Täiega hämmingus...nii kaunis violetne toon ja see tegumood :) Väga hea valik! Ja väga hea müüja!!!

    (seller) Over a year ago

    Aitäh! ☺️💛

  • (buyer) Over a year ago

    Kui kobe-kott´´´Ma ise lilla´sõltlane, nii et väga-väga rahul ostuga :))) AITÄHH Sulle, armas müüja!!!

    (seller) Over a year ago

    Suur suur tänu ostu eest ja mõnusat miksimist, armas Tezla :)

  • (buyer) Over a year ago

    ISSAND, kui ilus :))) Nii lihtne ja nii suurepäane oma minimalistlikkuses, et võtab põlved nõrgaks... Südamest suurte tänudega Sulle H, kes Sa oled Suppermüüja´siin kandis...!!!

    (seller) Over a year ago

    Täpselt Sinule see mõeldud oligi! Oled üks vähestest, kes sellised asjad välja kannab ja hinnata oskab!

  • (buyer) Over a year ago

    SUPPPPERKOTT... nagu Balenciaga´ sellest hoolimata, et Papillon :) Väga äge ja väga rahul! Suur-suur Aitähh Teile!!!

    (seller) Over a year ago

    Suur aitäh Teile ka! :)

  • (buyer) Over a year ago

    Töesti kaunis öösärgiks.. läheks pigem tänavale??? Ja suured tänud roosa-kingituse eest mis ka juba kasutusele võetud---- Super oled Sa ikka...!

    (seller) Over a year ago

    Suur aitäh 😊Hea ostja 🥰

  • (buyer) Over a year ago

    Nii nunnu, ja juba kasutuses! Müüjale, kes tarnib väga hea kvaliteediga asju juba paljude aasate kaupa,- palju-palju tänu!

    (seller) Over a year ago

    Suur aitäh 😘Hea ostja 🤗