Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 0 0 0
All 57 3 3
  • (seller) Over a year ago

    Ei soovita. Hull jändamine, inimene reageerib ainult pretensioonide peale, ignoreerib kõiki kirju. Täiesti arusaamatu käitumine. Väidab, et pole Eestis ja iga päev kirju ei loe (kahe nädala jooksul sain null vastust). Samas reageerib pretensiooni peale kohe. Vaadates tagasisidet, tundub, et see polnud esimene kord tal niimoodi käituda.

  • (seller) Over a year ago

    Ei soovita ostajat. Hoidke eemale. Võitis pakkumise aga venitas eseme eest maksuga kõigepealt üle 7 päeva. Pidin esitada pretensiooni. Seejärel ostja Osta.ee teade pärast kandis raha deposiidi. Saatsin ostjale eseme järgmine päev. Ostja sai süsteemi järgi eseme kätte aga deposiidi ei vabastanud kohe vaid jälle hakkas veenitama. Küsisin abi Osta.ee deposiidi vabastamiseks. Ainult siis sain raha kätte kuna Osta.ee vabastas deposiidi mulle ostja eest.

  • (seller) Over a year ago

    ebameeldiv ostja!võidab oksjoni aga kaupa välja ei osta! ei soovita!

    (buyer) Over a year ago

    Palusin Osta.ee minu pakkumise tühistada, mida nad mingil põhjusel aga ei teinud! Kompenseerisin teile oksjoni tasud! Vabandan ebameeldivuste pärast!