Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 1 0 0
All 5 0 3
  • (seller) Over a year ago

    Tänud ostu eest! Kǒik ok!👍

  • (buyer) Over a year ago

    ei soovita müüjat on pettur

    Osta.ee Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3 alapunkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü eset ostjale)

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3 alapunkti 3.1.7 rikkumine (müüja ei müü eset ostjale)

  • Osta.ee (buyer) Over a year ago

    Kasutajalepingu punkti 3.1.8 rikkumine (ostja ei osta eset välja/ei vii tehingut lõpule)

  • (seller) Over a year ago

    Korralik ostja. Tänan ja soovitan!

  • (seller) Over a year ago

    Suur aitäh meeldiva tehingu eest! Soovitan soojalt ostjat :)

  • (seller) Over a year ago

    Tänan väga!!!!!!!!!!!!!!!!​!