Feedback positive neutral negative
Week 4 0 0
Month 30 0 0
Year 625 1 0
All 8816 79 29
  • (buyer) Over a year ago

    Särk oli kohutavate higiplekkidega, sain pool raha tagasi ja müüja oli selles suhtes väga mõistev.

    (seller) Over a year ago

    ei soovita seda ostjat!! sellist nagu ta kirjutab kohutavad plekkid üldse polnud!!!

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Jope alumine äär peaaegu täiesti katki, hea, et pingutuskumm veel sees seisab. Ajab sulgi nii mis kole, ainult müügi ajaks olid lahtised ära nopitud. Õnneks leidsin inimese, kes sai selle tasuta ja oskab selletõttu sellest rõõmu tunda.

    (seller) Over a year ago

    Postitasin 22.02 (enam kui kuu tagasi) masinas pestud ja kuivatis kuivatatud, täiesti terve sulejope. Terve oli ka kritiseeritud alumine äär. Jope oli kasutatud. Teadmiseks: kuivatis kloppimise järel ajavad sulejoped alati veidi sulgi. Kui jopel olid silmaga nähtavad puudused, saanuks teatada varem kui kuu peale postitust. Ostja soovis kauba postitust kuid keeldus tasumast postitamiseks vajaliku ümbriku eest. Pakendamine nõudis nuputamist.

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Jope ei vatanud kirjeldusele. "väga korralikust" oli asi kaugel. Tänu pretensioonile sain raha tagasi ja kauba saatsin ka tagasi. Jopest on väga kahju, sest just sellist oleks lapsel vaja olnud. Ja kuna julgesin oma arvamust väljendada, siis "tänu" sellele müüja blokeeris mind. Hea on ju äri sellistega ajada, kes midagi ei kobise. Edu edaspidiseks!

    (seller) Over a year ago

    Te vist olete pidevas tähelepanu vajaduse puuduses. Ja raha ma pakkusin Teile kohe tagasi aga Teie vastasite pretensiooniga, ärge valetage! Nüüd peaaegu 1 kuu hiljem hakkate siin veel kommentaare pilduma. Miks Te ei suuda edasi elada ja unustada mind ära? Lugege oma kommentaare, olete ka teistele ebameeldivusi tekitanud...Nagu öeldakse: enne vaadake peeglisse ja siis tulge teisi halvustama...Ei soovita antud ostjat mitte kellegile!

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Ei telefoni ja rahast ka ilma...süüdi vist küll Eest Post, kuid tehing jäi minu jaoks väga negatiivseks.

    (seller) Over a year ago

    Kahju küll ,et nii läks. Mina omalt poolt panin paki teele.

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Kahjuks telefoni ei saanud.

    (seller) Over a year ago

    kui sa oleks osanud lugeda et see tel. hävis siis sa nii ei kurdaks:) enne kui teed pakkumise loe korralikult eseme infot ja küsimusi/vastuseid

  • (seller) Over a year ago

    kätekreem nüüd küll ei lähe elektroonika ja foto alla isegi hea fantaasia korral...üldse on Oriflame'i võrkturunduse arendamine Osta's suht kahtlase väärtusega