Feedback positive neutral negative
Week 0 0 0
Month 0 0 0
Year 9 0 0
All 1819 5 5
  • (buyer) Over a year ago

    Kahjuks on toodetel väga tugev spetsiifiline kasutatud riiete poe lõhn- tundub, et on tegemist sealt ostetud riietega, millelt on üsna võimatu seda haisu ära saada :(

    (seller) Over a year ago

    Kahju, et pettusite. Riided on panipaigas seisnud pikalt, kindlasti pesus kaob see lõhn.

  • (buyer) Over a year ago

    Teksad on ok, aga enam sellelt müüjalt ei ostaks. Ise elab a'la kõrvaltänavas, aga kaubale järgi tulla ei lase, paneb posti. 10-sendise asja pärast 3 euri juurde maksta ei tundunud õiglane. Aga kuulutuses oli kirjas, et postiga, niiet kellele sa ikka kaebad. Teinekord lihtsalt ei osta rohkem.

    (seller) Over a year ago

    Ei hakka kommenteerida kus ma elan jne. Kuulutuses jah, oli kirjas, et saadan ainult postiga. 10-sendise asja pärast 3 euri juurde maksta ei tundunud nii palju! Äkki oli mõttekam ennem küsida kas käest-kätte ka saab? Kui näiteks teises kuulutuses on kirjas, et ainult järeltulemine, siis sa ei saa garanteerida, et müüja on nõus postiga saata. Ikka on targem ennem uurida või täpsustada, mitte pärast kirjutada kaebusi.

    (buyer) Over a year ago

  • (buyer) Over a year ago

    Käes, jubedas seisus, aga kuulutuses oli info kirjas, ise süüdi.

    (seller) Over a year ago

    Kõik info oli tekstis olemas ja ka piltidel seisukorda näha.

  • (seller) Over a year ago

    Minu vea tõttu (ebaedukas foto) ostjale oli esitatud ebapiisav informatsioon eseme kohta. Muide, kiire ostja.

    (buyer) Over a year ago

    Saime asjad selgeks räägitud.

  • (buyer) Over a year ago

    Upsakas müüja, ei soovita! Väidab, et müüja ei pea oma müüdava toodangu eest vastutama!

    (seller) Over a year ago

    Müüja leiab ,et pean tema kantud kauba tagasi ostma ja ei soovita.

    (buyer) Over a year ago