Vabadusest. John Stuart Mill
- Item ID: 252972859
- Watch item
- Share
You can buy this item even if you don't yet have an Osta.ee user account
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
| Starting time: | Thu 28.05.2026 17:36:15 |
|---|
- Secured payments
- Authenticated sellers
- Fast support
- Favorable transport
| Item condition: | Used |
|---|---|
| Location: | Paide, Järvamaa, Eesti |
| Language: | Estonian |
| Quantity: | 1 |
| Shipping/Delivery: |
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 1.23 EUR (XS)
DPD Pickup locker/parcel shop: 1.76 EUR (S)
|
| Payment: | by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account |
| Seller: | Rondo125100%positive feedback View other items of the seller |
Victoria-ajastu kõrghetkeil, kui see väike, kuid tähtis ja jälgijättev raamat sündis, oli Londoni linn hiiglasliku ja veelgi aina laieneva impeeriumi keskpunkt. See oli maailma poliitiline ja majanduslik naba, millel ühe suhteliselt lühikese ajalooperioodi vältel vastaspoolust õieti polnudki. Samas elas ka inglise kirjandus ja teadus oma kuldset aega, ehkki neis valdkondades oli ka võistlevaid metropole.
Tähelepanuväärne on aga, et inglise filosoofia oli selsamal ajajärgul kõige muu hiilguse taustal suhteliselt kesine ja pragmaatiline.
Filosoofiat oli palju, aga see oli lahjavõitu, ilma erilise sügavuseta.
Eelmise sajandi suurte mõtlejate reale, sellistele nagu Bacon, Locke, Hume, Hobbes, Berkley, Smith lisas imperiaalse vägevuse tund ainult ühe eelkäijate väärilise nime: John Stuart Milli (1806–1873).
Tavaformaadis, pehmes köites.
Heas seisukorras raamat. Ümbrispaberi servadel kulumisjäljed.
Kirjastus: Hortus Litterarum
Aasta: 1996
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kaja Tael
ISBN: 9985902874
Lehekülgi: 223
Sari: Avatud Eesti raamat

Questions to seller
Only answered questions are visible to all users. NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.