Vihmasaatjad + Muusa + Luule, ametnik

Vihmasaatjad + Muusa + Luule, ametnik

12 hours 6 minutes 38 seconds Wed 17.06.2026 10:23:34
Item ID: 253836813 Item condition: Used
Time left:
12 hours 6 minutes 38 seconds
Closing time: Wed 17.06.2026 10:23:34
Current price: 5.60 EUR
Your bid:

next month

NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.

5.60 be first bidder
Your bid:
next month
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Tue 16.06.2026 10:23:34
Viewed: 1
Last bidder:
Harjumaa, Harjumaa, Eesti
1
User since 2010
1728 successful sales
100% reliable seller
Usually posts in 2 days
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Harjumaa, Harjumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery:
SmartPOST: from 2.64 EUR (XS)
Omniva: from 2.47 EUR (XS)
Unisend: 1.39 EUR (S)
Agreement with seller: Abi
Payment: by deposit transfer, by transfer from Osta.ee e-account
Seller: gepard100100%positive feedback View other items of the seller

Vihmasaatjad + Muusa + Luule, ametnik

3 raamatut

Ministeerium ja ülikool – linn ja maa – valikuvõimalused ja nende puudumine. Lugeja ees on kaks peaaegu paralleelselt kulgevat elu ja peategelaste võimetus selles elus ettetulevaid vastikuid stsenaariumeid vältida. Ühelt poolt on see lugu üksindusest, töötusest ja depressioonist. Teiselt poolt on see aga lugu seotusest, sõprusest ja võimalusest oma elumustreid muuta.

«Vihmasaatjad» on Tänapäeva 2011. aasta romaanivõistluse võidutöö.
 
 
«Muusa» on emotsionaalselt intensiivne ja psühholoogiliselt nüansirikas lugu kaasaegsest muusast ja tema kunstnikust. Maya kohtab konfliktset fotograafi Sebastiani, kes klammerdub tema külge nagu päästerõngasse oma aina edukama kunstikarjääri tormisel merel. Maya silmade läbi jutustatud lugu räägib nende antagonistlikust, ent mõlemale osapoolele hädavajalikust suhtest, mis rebib nad läbi näituseavamiste, veidrate koosolemiste ja lugematute fotosessioonide keerise. Selles kaoses sünnib Mayas muusa nii nagu Sebastianis sünnib kunstnik, kuni ühel päeval ei ole Mayal enam midagi anda.
 
Reedetud armastus lennutab Luule, tagasihoidliku väikelinna õpetajanna, tööle Brüsselisse Euroopa Komisjoni võimukoridoridesse. Seal tuleb elukogenematul, pigem kunstiliste kui praktiliste kalduvustega naisel saada hakkama paljude keerukate olukordade ja eri rahvustest inimestega. Muu hulgas vaatab ta kogemata liiga sügavalt silma pikaripsmelisele prantsuse poisile, kes osutub õige kõrgeks ametnikuks.

«Luule, ametnik» on jutustus maailma avastamisest ja taltsutamisest ning eneses selgusele jõudmisest. Aile Alavee armastab eri maailmu, proovib järele eri elusid, kombib nende habrast luulelisust ja sügavat naljakust, püüab painutada keelt kõike seda kajastama ning jagab oma kirjutatud lugusid hea meelega teistegagi. «Luule, ametnik» saavutas kirjastuse Tänapäev 2011. aasta romaanivõistlusel III koha.

Questions to seller

Only answered questions are visible to all users.
NB! If you share your contact details, Osta.ee cannot protect you from fraudsters.

  • No questions asked
5.60 be first bidder
Your bid:
next month
NB! If you are not located in Estonia. Ask from seller via questions section if they ship out of Estonia.