Volkswagen Touran 1.9tdi ÜV 11.2025.a

Volkswagen Touran 1.9tdi ÜV 11.2025.a

Item ID: 236682830 Item condition: Used
Final price: 895.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Wed 30.07.2025 21:26:37
Closing time: Thu 31.07.2025 21:26:37
Viewed: 1466
Last bidder: vox323
Võru, Võrumaa, Eesti
1
User since 2023
9 successful sales
89% reliable seller
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Võru, Võrumaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup:
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: Juku4487.5%positive feedback View other items of the seller
Volkswagen Touran
2004
universal diesel
manual front-wheel drive
74 1896
Mileage 387347 Color: silver
5 Climate control: Yes
VIN: WVGZZZ...

Auto on sõidukorras ja midagi tegemist ei vaja.

Head:

*Praktiliselt tutikad M+S rehvid

*Tutikas kliimapump ja täitmine (Puhub ilusti külma)

*Kahed võtmed (kesklukk töötab)

*Pommikindel ja ökonoomne mootor

*Novembris pandud uus aku ja eelsüüte küünlad

*Kaks aastat tagasi vahetatud hammasrihm 370000km pealt.

*Eelmine aasta piduri kettad/klotsid.

*Uus kojameeste mootor jaanuaris

*Soodne registreerimis maks 275€

Vead:

*Iluvead, pildid on hea kvaliteediga, et saab zoomida ilusti sisse.

 

Peale oksjoni lõppu ei toimu auto ülevaatamist, arutamist ega mõtlemist, toimub auto vormistamine - raha lugemine - võtmete loovutamine. 
oksjoni ajal kõik proovisõidud ja küsimused tere tulnud. 

Lisainfo: +37253642364

 

Tegemist on kasutatud sõiduki müügiga, mille juures võib esineda müüjale mitte teadaolevaid vigu/puudusi. Pakkujal on võimalik ennem pakkumise tegemist müüdava sõidukiga põhjalikult tutvuda, et olla kindel oma pakkumise tegemises. Kui pakkumine tehakse ilma eelneva tutvumiseta, siis võtab pakkuja ise teadlikult riski, et ostetav sõiduk ei pruugi vastata ootustele. Sõidukit ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on. 

Oksjoni võitja on oodatud võidetud sõidukile järgi tulema 5-päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et on kõigega tutvunud ning mõistab, et tegemist on finantskohustusega. Müüja võib: nõuda Parimalt pakkujalt leppetrahvi 20% ulatuses Parima pakkumise Hinnast, aga mitte vähem kui 265.- eurot, kui Parim pakkuja ei ole oma kontaktandmetel kättesaadav Parima pakkumise kehtivuse tähtaja jooksul või keeldub õigusvastaselt Müügilepingu sõlmimisest või täitmisest, sh Parima pakkumise Hinna maksmisest või Oksjonil müüdud asja vastuvõtmisest oksjoni lisainfos märgitud aja jooksul või muul moel Müügilepingu täitmisest, mille tulemusel Müüja jääb ilma Oksjoni tulemusel Parimale pakkujale asja müümisest loodetud hüvest. Tähtajaks maksmata leppetrahvi puhul pöördun Inkasso poole, kes leppetrahvi ja sellega kaasnevad kulud sisse nõuab (nõude vormistamine, viivised jms.), seega palun olla oma pakkumises täielikult kindel.

 

Questions to seller

Unanswered questions are publicly visible in the Cars and Motorcycles category

  • No questions asked