Volvo V70 Facelift 2.4 136kw 2007a

Volvo V70 Facelift 2.4 136kw 2007a

Item ID: 249011604 Item condition: Used
Final price: 980.00 EUR
Extending closure: 5 minutes
Starting time: Sat 14.03.2026 17:23:44
Closing time: Sun 15.03.2026 17:23:44
Viewed: 610
Last bidder: Kaspar T
Rapla, Raplamaa, Eesti
1
User since 2010
26 successful sales
100% reliable seller
Buyer Protection free on every purchase
  • Secured payments
  • Authenticated sellers
  • Fast support
  • Favorable transport
Item condition: Used
Location: Rapla, Raplamaa, Eesti
Quantity: 1
Shipping/Delivery: Pickup:
Payment: in cash, by deposit transfer
Seller: Pantrike7100%positive feedback View other items of the seller
Volvo V70
2007
universal diesel
automatic devices front-wheel drive
136 2400
Mileage 530000 Color: silver met.
5 Climate control: No
VIN:

Mootor käivitub ilusti ja käib väga hästi, jõudu on korralikult, samas väga ökonoomne. käigukast töötab sujuvalt, veermik on vaikne, pidurid ok, kliima töötab, puhub ilusti sooja ja külma, lisavarustus toimib, püsikas jne. Webasto töötab. Rehvid vajaks vahetust, esiklaasis mõrad, parema küljekarbi plastik kate eest otsast katki, tükk iseenesest olemas. Esineb iluvigu ja natuke roostet, midagi peidetud ei ole, kõik on piltidel näha. Auto on Rootsi registris ja saab võtta Eestis arvele, dokumendid olemas.

Autot saab näha igapäevaselt Rapla linnas.

Tel 56932565

Oksjoni võitja võib tulla võidetud sõidukile järgi 5 päeva jooksul, kuid sõiduki eest tuleb tasuda HILJEMALT JÄRGMISE PÄEVA JOOKSUL pärast oksjoni lõppemist! Kui seda ei tehta, läheb pretensioon oksjoni võitja kahjuks osta.ee meeskonnale ja järgneb leppetrahv 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast (leppetrahvi mitte tasumisel läheb see kohtutäituri lahendada, kes trahvi sisse nõuab).

Ära palun paku, kui pole ostu soovis kindel! Autot ei ole defekteeritud ja see müüakse sellisena nagu see müügi hetkel on.

NB! Enne pakkumise tegemist palun kindlasti tutvuda vara seisukorraga ning olla oma pakkumises kindel! Auto on soovituslik ENNE pakkumise tegemist üle vaadata, sest hilisemaid pretensioone EI ARVESTATA! Pärast oksjoni lõppu proovisõite ei toimu, küsimuste esitamist ei toimu, pretensioone ei võta arvesse.

*** Oksjonil kehtivad Osta.ee reeglid ning kui oksjoni võitja võidetud eseme eest ei tasu ega tule järgi nagu üleval pool kirjas, tuleb oksjoni võitjale leppetrahv 20% eseme lõplikuks kujunenud hinnast (osta.ee reeglid). ***

Questions to seller

Unanswered questions are publicly visible in the Cars and Motorcycles category

  • palju regamine maksab ?

    has not been answered yet
  • Millal ÜV lõppeb?

    has not been answered yet